Skip to main content Skip to search

Buhalterinė apskaita

buhalterine-apskaita-1
operatyvi-buhalterine-apskaita
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS

UAB “Finansų apskaitos centras” savo klientams teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas pagal kiekvieno kliento poreikius. Turėdami kvalifikuotus apskaitos specialistus ir naudodami modernią kompiuterizuotą apskaitos sistemą, siūlome Jums kokybiškas pilnas ar dalines apskaitos tvarkymo paslaugas.

Siūlomos paslaugos apima nuo pirminių dokumentų ruošimo ir kontrolės iki finansinių ataskaitų, deklaracijų teikimo valstybinėms institucijoms bei atstovavimą jose.

OPERATYVI BUHALTERINĖ APSKAITA

Įmonėms, kurioms operatyvi apskaitos informacija yra ypač aktuali, siūlome naudotis galimybe internetu jungtis prie savo duomenų bazės. Tai yra, Jūs per internetą galite prisijungti prie savo įmonės duomenų bazės ir atlikti prekių pajamavimą, prekių ar paslaugų pardavimus, peržiūrėti ir spausdinti visas ataskaitas. Galima nutolusios darbo vietos paslauga, kai mūsų darbuotojas, prisijungęs prie Jūsų įmonės tinkle, gali efektyviai pasinaudoti ten esančia informacija, reikalinga buhalterinės apskaitos vedimui ar tvarkyti apskaitą Jūsų buhalterinėje programoje.

Taigi, jeigu reikia kompetentingos, aukšto lygio buhalterinės apskaitos, esate naujai įsteigta įmonė arba tiesiog esate nepatenkinti Jūsų apskaitos vedimu, kreipkitės, mes pasistengsime Jums padėti.