Buhalterinės apskaitos vedimas ne visuomet yra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad gana dažnais atvejais keliamas klausimas, ar tikrai verta tą atlikti patiems. Šiandien galime rasti iš tiesų palankių pasiūlymų pasinaudoti buhalterių teikiamomis paslaugomis, o priežasčių, kodėl verta tą daryti, yra ganėtinai daug. Taigi, kodėl verta pasvarstyti apie tokią galimybę?

Paslaugų teikimas palankiomis kainomis

Šiandien galima rinktis ne vien tik etatinių buhalterių paslaugas, bet taip pat ir įmones, kurios buhalterinę apskaitą gali tvarkyti nuotoliniu būdu. Jei pasirenkama pastaroji galimybė, tokiu atveju teikiamos paslaugos jums kainuos gerokai pigiau (kaina bus paskaičiuota pagal dokumentų kiekį ar atsižvelgiant į kitus kriterijus). Įprastai šių paslaugų teikėjai pateikia preliminarias kainas, kiek gali kainuoti apskaitos tvarkymas, tačiau tikslesnę kiną sužinosite tada, kuomet aptarsite bendradarbiavimo galimybes.

Galimybė sutaupyti laiko

Buhalterinės apskaitos specialistai visuomet rūpinasi, kad apskaitos tvarkymas pareikalautų kiek įmanoma mažiau jūsų pastangų, todėl gali būti pasiūlytas tinkamiausias bendradarbiavimo metodas. Įvairūs dokumentai pagal poreikį gali būti tvarkomi kas numatytą periodą (kas savaitę, kas mėnesį ar rečiau, priklausomai nuo jūsų poreikių ir tvarkomos apskaitos apimčių).

Pajamų deklaravimas

Pajamų deklaravimas

Gautos pajamos už praėjusius metus yra deklaruojamos iki gegužės 1 dienos (iki to laiko taip pat reikės sumokėti paskaičiuotus mokesčius, nes priešingu atveju bus skaičiuojami delspinigiai). Mokesčiai mokami Sodrai (VSD ir PSD) bei VMI (GPM).

Platus teikiamų paslaugų spektras

Buhalterijos specialistai siūlo tikrai platų teikiamų paslaugų pasirinkimą: galima rinktis konsultacijas, deklaracijų, finansinių ataskaitų rengimą, pirminių dokumentų ruošimą,bankinių pavedimų vykdymą, ir t.t. Susisiekę su buhalterines paslaugas teikiančiais specialistais galėsite pasiteirauti dėl tam tikrų konkrečių paslaugų teikimo bei susitarti dėl bendradarbiavimo.

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Nuosavą verslą turintys asmenys įprastai turi atlikti tikrai nemažai svarbių darbų, todėl buhalterijos tvarkymas kartais paprasčiausiai yra apleidžiamas. Dėl laiko trūkumo buhalterijos tvarkymas paprasčiausiai gali būti atidėliojamas, kol galiausiai susikaupia tikrai nemažai dokumentų, kuriuos tenka sutvarkyti. Tam, žinoma, reikia gana nemažai laiko ir atidumo, todėl visuomet yra palanku kreiptis į buhalterijos specialistus.

Operatyvumo užtikrinimas

Kartais nutinka ir taip, kad paprasčiausiai pamirštama pateikti tam tikras deklaracijas ar kitus dokumentus, todėl jų parengimas turi būti atliekamas kuo skubiau. Deja, savarankiškai ne visada pavyksta tą atlikti, tad kreipdamiesi į buhalterijos meistrus galėsite sulaukti tikrai operatyvios pagalbos.

Kruopščiai vedama apskaita

Vedant buhalterinę apskaitą jokiu būdu negalima palikti nė menkiausios klaidos, todėl profesionalūs buhalteriai pasirūpins, kad dokumentai būtų tvarkomi tinkamai. Kai nusprendžiama apskaitą vesti savarankiškai, labai svarbu domėtis buhalterijos pasaulio naujovėmis, o tai visada atima tikrai nemažai laiko. Kad taip nenutiktų, kreipkitės į šias paslaugas teikiančius specialistus, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad apskaita bus vedama preciziškai.
Jei dvejojate, ar tikrai įstengsite susimokėti už buhalterių teikiamas paslaugas, paprasčiausiai pateikite užklausą dėl jus dominančio bendradarbiavimo, ir labai greitai gausite atsakymą, kiek jums tai gali kainuoti, ir kokie bendradarbiavimo modeliai gali būti pasiūlyti.

Daugiau skaitykite :

Buhalterinė apskaita Vilniuje – Nuoroda.

Buhalterinės paslaugos Vilniuje – Nuoroda.