Prietarai apie finansus: kuriais jų tikima iki šių dienų?

Finansinė sėkmė yra kiekvieno asmens siekiamybė, tad kartais pasidomima ir tuo, ką apie pinigų pritraukimą mano ezoterikai. Nors šiandien prietarai tikrai nebėra tokie gajūs kaip anksčiau, tačiau kai kuriais jų tikima iki šių dienų. Ezoterikų teigimu, pinigai mūsų rankose yra galinga energija, ir nuo to, kaip mes elgsimės su turimais pinigais, priklausys finansinė gerovė. Taigi, kuo rekomenduojama vadovautis siekiant pritraukti daugiau pinigų?

Svarbios ne tik investicijos, bet ir mintys

Nors pinigams neretai yra priskiriami neigiami epitetai, tačiau tikrai be reikalo. Teigiama, kad finansinė sėkmė aplanko tik tuos žmones, kurie apie pinigus galvoja ir kalba pozityviai, todėl jokiu būdu negalima skųstis jų trūkumu ar apie pinigus kalbėti paniekinamai. Taip pat nederėtų girtis, jei uždirbate daugiau nei kiti – taip galite atbaidyti savo sėkmę.

Finansiniai talismanai

Pinigų kaupimas

Pinigų taupymas yra aktualus daugeliui, todėl gana dažnai pasvarstoma, ką daryti, kad jų pavyktų sutaupyti kuo daugiau. Geriausia tam paskirti atskirą „kaupyklą“, ir tai nebūtinai turi būti taupyklė. Vis dažniau nusprendžiama pinigus kaupti bankuose, tad tikrai nesuklysite, jei nuspręsite atsidaryti taupomąją sąskaitą, iš kurios pinigus išsigryninsite tik tada, kai to tikrai reikės.

Pinigams tinkama vieta

Ezoterikų teigimu, pinigai mėgsta tvarkingus namus, tad tuomet, jei rūpinsitės jų švara, tikėtina, kad tai padės pagerinti esamą finansinę situaciją. Pinigų nereikėtų laikyti suplyšusioje piniginėje, nes iš jos pinigai gali paprasčiausiai „pabėgti“. Taip pat turbūt kiekvienam žinomas prietaras, kuriame teigiama, kad rankinės su pinigine jokiu būdu negalima dėti ant žemės, ir toks prietaras ne visai iš piršto laužtas: ant žemės palikta rankinė gali tapti lengvu ilgapirščių grobiu.

pinigu investavimas

Pinigai ir švilpavimas

Nuo seno žinomas prietaras, kad švilpavimas gali atbaidyti pinigus, ar (dar blogiau) toks įprotis gali prišaukti net ir patį velnią. Žinoma, tokie prietarai veikia tik tiems, kurie jais tiki, tačiau jei baiminatės, kad šis įprotis gali prišaukti nesėkmę, rizikuoti neverta, tiesa?

Pinigų leidimo įpročiai

Teigiama, kad gautų pinigų jokiu būdu negalima išleisti dar tą pačią dieną. Geriausia, jei pinigai pas jus pabus bent kelias dienas, o jau tada galėsite planuoti tam tikrus pirkinius. Vis dėlto, jei laimėtumėte didelę pinigų sumą, nerekomenduojama jų investuoti į verslą, nes manoma, kad jis bus nesėkmingas.

Aukoti – tikrai verta

Nors gali rodyti, kad pinigų aukojimas tik dar labiau pablogins esamą finansinę situaciją, tačiau iš tiesų teigiama priešingai: kuo daugiau aukojama, tuo daugiau pinigų sugrįžta. Žinoma, tikrai nebūtina aukoti dideles sumas, ir taip pat nėra reikalo aukoti visiems, kas tik paprašo pagalbos. Svarbiausia – klausytis savo širdies balso, ir aukoti tik tada, kai to tikrai norite.

Finansiniai talismanai

Talismanų, kurie gali pritraukti pinigus, tikrai nestinga, tad tuomet, jei tikite, kad jie gali pritraukti pinigus, tikrai palanku tą išbandyti. Vienas populiariausių talismanų – piniginėje nešiojamas raudonas siūlas arba ekonomiškai klestinčios valstybės pinigėlis. Taip pat tikima, kad pinigus gali pritraukti lauro lapelis piniginėje, namuose laikoma varlės statulėlė su moneta burnoje, ir t.t.
Nors tikrai ne visi prietarai atrodo logiški ir nekeliantys jokių abejonių, tačiau kai kurie jų tikrai gali pagelbėti planuojant asmenines išlaidas. Svarbiausia – nepervertinti savo galimybių, o tuomet, jei tvarkant finansus kiltų tam tikrų keblumų, jums tikrai pagelbės buhalterinės apskaitos specialistai, kurie suteiks profesionalią konsultaciją, ir, žinoma, pagelbės apskaitos vedimo klausimais.